DonusumCover

DÖNÜŞÜM (E-KİTAP)

İster kısa bir spor salonu geçmişine sahip olun, ister hayatınızda hiç ağırlık kaldırmamış olun, bu program "kas kazanımlarınızı" en üst düzeye çıkararak sizi 6 ay gibi kısa bir sürede kaya gibi sağlam orta seviye bir atlete dönüştürecek.

Gerekli deneyim: 0 - 2 yıl

Program Odağı: Yağ kaybı ve kas kütlesi artışı (Body Recomp)

Program İçeriği: Antrenman ve Beslenme Programı

Düşük Kas Kütlesi

Kısa spor salonu geçmişiniz sayesinde bir miktar kas kütlesi kazandınız ancak hala kendi vücut ağırlığınız kadar kiloyla bench press yapamıyorsunuz.

Aşırı Vücut Yağı

Onlarca kilo kaybetmesi gereken obez sınıfında biri değilsiniz ancak yine de "fit" olmaktan çok uzaksınız ve hala vücudunuzun belirli bölgelerinde; göğsünüzde, kollarınızda ve bel çevresinde kurtulmak istediğiniz yağ kütlesi mevcut.

Düşük Deneyim

Birkaç ay gibi kısa bir süredir antrenman yapıyorsunuz veya yeterince ciddiye almadan yaklaşık bir senedir ağırlık çalışıyorsunuz (veya ağırlık çalıştığınızı zannediyorsunuz). Belki de tam bir acemisiniz ve bir spor salonu size ayın yüzeyi kadar yabancı! Bunlardan herhangi birine cevabınız evet ise bu program tam size göre!

AŞAMA 1: Vücut Ağırlığı Temelleri  (30 gün boyunca haftada 3 gün)

Bu bölümde kendi evinizin rahatlığında direnç antrenmanlarına başlıyorsunuz. Sağlam bir kuvvet ve kas temeli oluşturuyorsunuz. Bu aşamada spor salonuna gitmenize gerek yok!

AŞAMA 2: Temel İlkeler  (90 gün boyunca haftada 3 gün)

Artık vücut ağırlığı antrenmanı yok! Spor salonunda antrenmanlara başlıyorsunuz. Sizi hızlı kas inşa etmek için tasarlanmış temel ancak etkili egzersizlerle tanıştırıyoruz.

AŞAMA 3: İlerleme (90 gün boyunca haftada 4 gün)

Öğrendiklerinizin üzerine koyma ve ilerleme zamanı. Daha fazla yoğunluk, daha fazla egzersiz, daha fazla teknik ve daha fazla antrenman. DÖNÜŞÜM başlıyor!

Kavramları Öğrenin

DÖNÜŞÜM (E-Kitap) size hedefe yönelik doğru antrenman ve doğru beslenme hakkında bilmeniz gereken her şeyi öğreten eksiksiz bir programdır.

Bilimsel Kanıtlara Dayalı

100'den fazla bilimsel kaynak tarafından desteklenmektedir. 

Tam Beslenme Planı

7 güne yayılmış 30'dan fazla öğün, tümü yalnızca tavuk göğsü ve brokoli ile yaşamak zorunda kalmadan kas yapmanıza ve yağ kaybetmenize yardımcı olmak için tasarlanmıştır.