Etiketlenen Yazılar

omuz antrenmanı

Antrenman / ErkekAntrenman / KadınFitness

Frank Zane ve Arnold Schwarzenegger gibi adamların dönemine atıfta bulunan bir fizik inşa etmek için omuz kaslarınıza daha çok önem vermelisiniz. Öncelikle, bir yere girdiğinizde insanların ilk ilgisini çeken yer burası oluyor, üstünüzde ne olursa olsun. İkincisi, geniş omuz çoğu kişinin arzu ettiği o üçgen vücudun olmazsa olmaz bir parçası.

Devamını Okuyun
Antrenman / ErkekAntrenman / KadınFitness / ErkekFitness / Kadın

Gücünü yansıtan muhteşem kollar için aşağıdaki egzersiz programını dene. Hareketlilik ve güce odaklanan bu rutin, omuz ve kollarını her açıdan şekillendirip güçlendirecek. Üstelik bu sadece haftada iki kez yapacağın, 30 dakikalık bir çalışmayla olacak. Tüm hareketleri sırayla, anlatıldığı şekilde yapmaya özen göster.

Devamını Okuyun
AntrenmanAntrenman / Erkek

Elinize bir çift dambıl alın ve omuz kaslarınızdaki yanma hissini sonuna kadar yaşayın. Bu antrenman geleneksel tekrar ile izometrik tutuşu birleştirerek omuzlarınızı çalıştırırken güçlenmenizi sağlıyor ve kas yapımını tetikliyor. İki adet dambıl 4 dakika 20 saniye boyunca sol elinize yapabildiğiniz kadar tekrar yapın. Daha sonra 10 saniye ara verin. Sonra

Devamını Okuyun