AntrenmanAntrenman / ErkekÜnlüler

Kaptan Amerika’nın Antrenman Programı

“The Avengers” filminin 2012 yılında gösterdiği başarıdan sonra, Chris Evans, “The Winter Soldier” filminde üçüncü kez oynayacağı Kaptan Amerika rolü için, fiziğini bir üst seviyeye taşıdı.

Bu özel röportajda, Evans, vücudunuzu süper savaşçı görüntüsüne nasıl sokabileceğinizin sırlarını veriyor – gizli bir serum kullanmadan.

Nors Tanrılarının bulutlardan şimşek çaktırdığı ve tek yumrukla binaları yıkabilen gama ışınlı canavarların olduğu bir evrende, Steve Rogers gibi sıradan bir insan nasıl öne çıkabilir? Bu, şu ana kadar en ikonik süper kahramanlardan biri olan Kaptan Amerika rolüne hazırlanan Chris Evans’ın aklını kemiren bir soruydu.

Evans için, cevap basitti: spor salonunda ağır idmanlar ve yüksek proteinli bir diyet, Thor, Hulk ve Iron Man gibi karakterlerin arasında öne çıkmasını sağlayacak olan 13 kg için kilit faktörlerdi. Evans, “ Bu film için yaklaşık 3 ay boyunca antrenman yapmam gerekti, ve çok da hoşuma gittiğini söyleyemem. Spor salonuna gitmeyi her zaman sevmişimdir, ama bu sefer kesinlikle normal bir antrenman değildi. Spor salonunda kustuğum zamanlar oldu. Kesinlikle çok ama çok acımasızcaydı”.