FitBant® ile 8 haftada yuvarlak ve sıkı kalçalara sahip olun.
Antrenman etkinliği bilimsel olarak kanıtlanan FitBant® ve Egzersiz Rehberi ile basen ve kalça bölgenizi kısa sürede forma sokun.

1000'den fazla mutlu müşterinin arasına şimdi katılın.
Slider

129₺ yerine 99₺ (ÜCRETSİZ KARGO)

SecurePaymentSSL
FitBant® kalça & bacak bölgesini etkin bir şekilde çalıştıran ve etkinliği bilimsel olarak kanıtlanmış (*) bir egzersiz bandıdır. Lastik bantlardan farklı olarak kumaştan (pamuk & lateks) üretilmektedir.
  • Kalça, basen ve bacak bölgenizi etkin biçimde çalıştırın.
  • Rahat ve kullanışlı. Pamuklu kumaş.
  • FitBant® özel tasarımı sayesinde bacaklarınızdan kaymaz. Böylece siz egzersizinize odaklanabilirsiniz.
  • FitBant’ınızı özel çantasında dilediğiniz yere götürebilirsiniz.
  • FitBant® ile birlikte video ve görsellerle desteklenen egzersizler içeren rehber (e-kitap) ÜCRETSİZ!

FitBant’ı özel kılan çalıştırılan bölgeye uyguladığı sürekli gerilimdir. Serbest ağırlıklarla çalışırken egzersizin negatif bölümünde gerçekleşen gerilim azalması FitBant® ile egzersiz yaparken gerçekleşmez. Böylece daha fazla kas fiberi daha uzun süre gerilim altında kalarak hızlı bir şekilde gelişebilir.

FitBant® ile çalıştırmak istediğiniz kas grubunu hassas bir şekilde hedefleyebiliriniz. FitBant® ile yapılabilecek egzersiz varyasyonları hedeflediğiniz kas bölgesini birçok farklı açıdan ve etkili biçimde çalıştırır.

  • Lastik bant (veya pilates bandı) esnemek ve ısınmak için faydalıdır. FitBant özellikle bacak ve basen bölgesinde gerçek sonuç almak için üretilmiştir.
  • FitBant® alt vücudu çalıştırmak özel olarak için üretilmiştir.
  • Lastik banttaki kayma, terleme, düğüm olma, iz yapma gibi problemleri yaşamazsınız.
  • Lastik bant düşük dirençli olduğundan etkinliği yok denecek kadar azdır.
  • FitBant® ile yapılan egzersizler selülite, ödeme ve varis ağrısına karşı etkilidir.
Ödeme ve kargolama süreci Shopier aracılığıyla %100 güvenli bir şekilde yapılmaktadır. Ödeme işlemlerinde teknolojinin en ileri güvenlik önlemlerinin alınmasını sağlayan PCI DSS uyumluluğuna ait bir altyapı kullanılır. Ayrıca ödemeye dair tüm işlemleriniz kişisel verileri ve kart bilgilerini güvende tutan 256-bit SSL sertifikası kullanılarak gerçekleştirilir. Bu bağlantıya tıklayarak güvenli satın alma süreci hakkında bilgi edinebilirsiniz. FitBant'ınız siparişinizin ardından Yurtiçi Kargo veya MNG Kargo ile adresinize teslim edilir. Kargo ücreti tarafımızca ödenmektedir. Kapıda ödeme seçeneği bulunmamaktadır.
FitBant® kopmaya karşı 1 yıl boyunca garantilidir.

SİZDEN GELENLER

ÖNCESİ SONRASI

MÜŞTERİ YORUMLARI

Slider

129₺ yerine 99₺ (ÜCRETSİZ KARGO)

SecurePaymentSSL
TrustBadgesMobile