Fitness

Karın Bölgesindeki Yağlar Nasıl Yakılır?

Tahmini Okuma Süresi: 4 dakika
Genler

Bunu söylemek istemiyorum. Hepimiz “iyi genlere” sahip insanları görüp ne kadar şanslı olduklarının farkında olup olmadıklarını merak etmişizdir. Muhtemelen farkında değiller ama olsun. Bunu karakterinizi geliştirme deneyi olarak görün. Eğer karın bölgenizdeki fazlalıklar için atalarınızı suçluyorsanız, kendinizi çaresiz hissetmeyin. Sadece diğerlerinden biraz daha fazla çalışmanız gerekiyor.

Kardiyoyla, dengeli ve düşük yağlı bir diyetle ve yapabileceğiniz diğer ekstra aktivitelerle istediğiniz gibi daha ince bir figüre sahip olabilirsiniz. Bu, yeni bir yaklaşım olmayabilir ancak gerçekten işe yarıyor.

Size bunun kolay olduğunu söylemiyorum ancak gerçekten oldukça basit. İnsanların biftek pişirmek için dışarı bile çıkmasının gerek olmadığı bir dönemde, kestirme çözümler için birkaç dolar harcamak çok cezbedici geliyor. Ancak insan anatomisi tarih boyunca pek değişmedi. Eğer büyükanne-babalarınızın çalışma etiğini alıp bunu günlük hayatınıza uygularsanız, mükemmel sonuçlar elde edebilirsiniz.

Kaynak: https://www.bodybuilding.com/content/the-truth-how-to-burn-abdominal-fat.html