KOMPOZİT ANTRENMAN

Kompozit Antrenman bilimsel temellere dayanan, kuvvet ve hipertrofi antrenmanlarını birleştiren bir antrenman programı.

EVDE ANTRENMAN

Tamamı evde yapabileceğiniz egzersizlerden oluşan "Evde Antrenman" programı ile sadece 8 haftada 5 ila 8 kg. yağ yakabileceksiniz.

ABSİSTEM

ABSistem ile karın kası yapmanın safsatadan uzak bilimsel yöntemini keşfedin. Karın kaslarınızı bilimsel referanslara dayanan bilgiler ve antrenman programı ile görünür kılın! Üstelik hiçbir ekipmana ihtiyacınız yok.

Untitled-6

SIKI BACAKLAR

SIKI BACAKLAR (E-KİTAP) hantallığa ve irileşmeye sebep olan geleneksel ağırlık antrenmanlarına gerek kalmadan, tamamı evde uygulanabilecek direnç egzersizleri ile şekilli bacaklara ve fit bir vücuda sahip olmanıza yardımcı olacak.

cover-small

TRANSFORM BICEPS

Transform Biceps hacimli kol kasları için tamamen bilimsel referanslara dayanarak hazırlandı.

102 sayfalık bu rehber ile 28 günde kol çevrenize birkaç santim ekleyebileceksiniz.

yuvarlak-kalcalar-ebook-mockup

YUVARLAK KALÇALAR

Yuvarlak Kalçalar (E-Kitap) bacakları kalınlaştırmadan yuvarlak ve sıkı bir kalçaya sahip olmanız için tamamen bilimsel referanslara dayanarak hazırlandı. 70 sayfalık bu rehber ile 12 hafta sonunda kalça bölgeniz gözle görülür şekilde sıkı ve kalkık bir görünüme kavuşacak.

İKİLİ & ÜÇLÜ FIRSAT PAKETLERİ

KOMPOZİT ANTRENMAN & ABSİSTEM

KompozitAbsistem_Cover

SIKI BACAKLAR & YUVARLAK KALÇALAR

Yuvarlak-kalca-SIKI-bacaklar

EVDE ANTRENMAN & ABSİSTEM

EvdeAntrenmanAbsistem

KOMPOZİT ANTRENMAN & EVDE ANTRENMAN

KompozitEvdeAntrenman

 KOMPOZİT ANTRENMAN & YUVARLAK KALÇALAR

KompozitAntrenman-YuvarlakKalcalar

TRANSFORM BICEPS & ABSİSTEM

transform-biceps-absistem
previous arrow
next arrow
Slider

SIK SORULAN SORULAR

Hangi e-kitap ne işe yarıyor?

  • KOMPOZİT ANTRENMAN bilimsel temellere dayanan kuvvet ve hipertrofi antrenmanlarını birleştiren bir antrenman programıdır. Kompozit Antrenman ile 2 ayda 4 kilograma kadar kas kütlesi kazanabilirsiniz.
  • EVDE ANTRENMAN. Tamamı evde yapabileceğiniz egzersizlerden oluşan "Evde Antrenman" programı ile sadece 8 haftada 5 ila 8 kg. yağ yakabileceksiniz.
  • ABSistem ile karın kası yapmanın safsatadan uzak bilimsel yöntemini keşfedin. Karın kaslarınızı bilimsel referanslara dayanan bilgiler ve antrenman programı ile görünür kılabilirsiniz.
  • SIKI BACAKLAR hantallığa ve irileşmeye sebep olan geleneksel ağırlık antrenmanlarına gerek kalmadan, tamamı evde uygulanabilecek direnç egzersizleri ile şekilli bacaklara ve fit bir vücuda sahip olmanıza yardımcı olur.
  • YUVARLAK KALÇALAR bacakları kalınlaştırmadan yuvarlak ve sıkı bir kalçaya sahip olmanız için tamamen bilimsel referanslara dayanarak hazırlandı.

Hangi ödeme yöntemleri ile ödeme yapabilirim?
Kredi kartı veya havale/EFT yoluyla ödeme yapabilirsiniz. Ödeme hizmeti, Türkiye'nin en güvenilir ödeme platformu İyzico.com tarafından sağlanmaktadır. Detaylı bilgi için tıklayın.
E-Kitaplar bana nasıl ulaştırılacak?
E-Kitap (PDF) erişim linki siparişinizin ardından en geç 24 saat içersinde e-mail ile gönderilir.
Kitabın basılı versiyonunu mevcut mu?
Kitapların şimdilik basılı versiyonu bulunmuyor.

logo-band